GDR-architecten bvba is een multidisciplinair team van architecten en burgerlijk ingenieur-architecten. Het realiseren van hedendaagse architectuur waarbij stedenbouwkundige en architecturale kwaliteiten verzoend worden met functionele logica & duurzaamheid is onze doelstelling.

BROWSE BY CATEGORY :

BROWSE BY TAGS :

Contact

GDR-architecten bvba

Adolf Samuëlstraat 22
9050 Gentbrugge
Tel.: 09/331.57.90
Fax: 09/232.08.23
E-mail: info@gdr-architecten.be

Vennoten

Eddy De Rocker

Tel: 09/331.57.90

Filip De Geyter

ir.-architect
Tel: 09/331.57.91
E-mail: filip.degeyter@gdr-architecten.be

Koen Delen

architect

Hendrik Van de Veere

architect
Tel: 09/331.57.93
E-mail: hendrik.vandeveere@gdr-architecten.be

Mireille Carchon

ir.-architect
Tel: 09/331.57.94
E-mail: mireille.carchon@gdr-architecten.be

Katrijn Moons

architect
Tel: 09/331.57.96
E-mail: katrijn.moons@gdr-architecten.be

Medewerkers

Wim Remy

architect
Tel: 09/331.57.90
E-mail: wim.remy@gdr-architecten.be

Barbara Beck

ir.-architect
Tel: 09/331.57.90
E-mail: barbara.beck@gdr-architecten.be

Eveline Rinckhout

architect
Tel: 09/331.57.92
E-mail: eveline.rinckhout@gdr-architecten.be

Saskia De Mol

ir.-architect
Tel: 09/331.57.95
E-mail: saskia.demol@gdr-architecten.be

Anne Baeyens

ir.-architect
Tel: 09/331.57.97
E-mail: anne.baeyens@gdr-architecten.be

Loren Vandervliet

architect
Tel: 09/331.57.99
E-mail: loren.vandervliet@gdr-architecten.be

ontvangst

© GDR-architecten

2009-07-16_008

© GDR-architecten